image description

Vasario 8 ir 12 d. po dvejų metų petraukos į Kauno filharmonijos ir į Lietuvos nacionalinės filharmonijos sceną su soliniu rečitaliu sugrįžta pianistas Kasparas Uinskas. Šį kartą klausytojams jis pristatys programą su vieno savo mylimiausių kompozitorių – Frederico Chopino kūriniais. “Romantinio periodo muzika yra artimiausia mano sielai. Gerai jaučiu jos kalbą ir noriu dalintis ja su klausytojais.” – sako K. Uinskas.

Pianistas Kasparas Uinskas

Solinis rečitalis

Kasparas Uinskas

Fortepijonas

Vasario 8 d. 17.00 val., 2020 m. – Kauno filharmonija

http://kaunofilharmonija.lt/pianisto-kasparo-uinsko-solinis-koncertas/

Vasario 12 d.  19.00 val., 2020 m. – Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius

https://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/pianistas-kasparas-uinskas.-solinis-recitalis.html 

Programoje:

Frédéric Chopin

Polonezas Nr. 1, op. 26

Noktiurnas op. 55, Nr. 1

Baladė Nr. 4, op. 52

Skerco Nr. 3, op. 39

Sonata Nr. 3, op. 58

(Programa gali būti keičiama organizatoriaus).

Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir Kauno filharmonijos kasos (ir internetu) bei Tiketa

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:

“…Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke – Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje “Fantastic Pianist” serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgeni Bozhanov pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.