Balandžio 19 d. 19.00 val. Gariūnų verslo parko ir koncertų salėje – vieno geriausių šiandienos Rusijos klarnetistų Artur Naziullin ir pianisto Kasparo Uinsko koncertas, kuriame nuostabios dvi J. Brahmso sonatos klarnetui ir fortepijonui ir keletas šio kompozitoriaus dainų selekcija.


Koncertas nemokamas. Būtina išankstinė registracija el. paštu
info@nmgeneration.com iki balandžio 16 d.

Gimęs 1988 m. A. Naziullin baigė studijas Valstybinėje Maskvos P. I. Čaikovskio konservatorijoje.
A. Naziullin yra eilės tarptautinių konkursų laureatas, taip pat Valstybinės Maskvos filharmonijos solistas, taprtautinio klarnetistų konkurso Vankuveryje pirmosios vietos laimėtojas, taprtautinio klarnetistų konkurso Maskvoje laimėtojas ir kt.

A. Naziullin pasirodo su prestižiniais orkestrais, tokiais kaip E. F. Svetlanovo valstybiniu nacionaliniu Rusijos orkestru, Konzerthaus orkestru Berlyne, Štutgarto simfoniniu orkestru, Victorija simfoniniu orkestru Kanadoje, Monrealio simfoniniu orkestru, Lisabonos simfonietta.
Klarnetistas pasirodo kartu su tokiais scenos partneriais kaip V.
Spivakov, D. Mazuev, P. Zukerman, M. Dunaevsky, A. Sladkovsky, L.
Isakadze, S. Krylov, S. Kochanovsky ir kt.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:
“…Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).