Su liūdesiu turime pranešti, kad dėl Maestro Aleksandro Kniazevo ligos, keičiami spalio 23 d. koncerto Kauno filharmonijoje ir Festivalio “Intermezzo” atidarymo koncerto spalio 24 d. solistai. Koncertai įvyks ir jame pasirodys vienas charizmatiškiausių šiandienos jaunųjų violončelininkų – David Cohen kartu su pianistu Claudio Trovajoli.

Koncerto solistai:

David Cohen – violončelė

Claudio Trovajoli – fortepijonas

Programa:

Johann Sebastian Bach: Siuita Nr. 1 G-Dur BWV 1007

Ludwig van Beethoven: Variacijos violončelei ir fortepijonui Es-Dur WoO 46 (7 variacijos)

Sergei Rachmaninov: Vokalizė op. 34 Nr. 14

Dmitri Shostakovich: Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll op. 40

Nicolo Paganini: Variacijos ant vienos stygos Rossini tema

Gimęs Belgijoje, D. Cohen jau devynerių debiutavo su Belgijos nacionaliniu simfoniniu orkestru.

Šiandien pasaulinę karjerą turintis violončelininkas koncertuoja su tokiais orkestrais kaip Sankt Peterburgo filharmonijos orkestras, BBC simfoninis orkestras, Varšuvos filharmonijos orkestras, Seulo filharmonijos orkestras, Ciuricho kamerinis orkestras ir eilė kitų. D. Cohenas dirbo su tokiais dirigentais kaip Lordas Menuhinas, Mstislavas Rostropovičius, Vladimiras Aškenazis ir kiti. Baigęs Yehudi Menuhin mokyklą ir Guildall mokyklą, D. Cohenas laimėjo daugiau negu 25 prizus tarptautiniuose violončelės konkuruose. Jis buvo nominuotas Echo “Kylančios žvaigždės” konkurse 2002-2003 m. D. Cohenas griežia Dominicus Montagnana violončele 1735 m.

Lietuvoje violončelininkas pasirodys su savo scenos partneriu pianistu Claudio Trovajoli. Pianistas – koncertuoja kaip solistas ir su kamerinėmis programomis. Jo įkurtas David Trio tapo Haydno konkurso Vienoje pirmosios premijos laimėtoju. Pianistas koncertuoja tokiose šalyse kaip Italija, Austrija, Šveicarija, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Australija, Čilė. 2010 m. jis debiutavo Amsterdamo Concertgebow, šis debiutas buvo palydėtas nesibaigiančiomis stovinčios publikos ovacijomis. C. Trovajoli yra fortepijono profesorius Foggia konservatorijoje ir Institute Romoje.

Pageidaujantys susigrąžinti pinigus už bilietus į koncertą Kauno filharmonijoje, prašome kreiptis į Tiketos kasas iki lapkričio 3 d.